Моя мати і вітчим не схвалюють мою підтримку брата покійного батька, вважаючи, що тільки вони мають право на мою доnомогу, але я знаю, хто по-справжньому має право на це.

Моя мати і вітчим не схвалюють мою підтримку брата покійного батька, вважаючи, що тільки вони мають право на мою допомогу. Батько помер, коли мені було п’ять років, і мати знову вийшла заміж , наполягаючи на тому, щоб я називала її нового чоловіка “батьком”. Він не був жорстоким, але постійно чіплявся до всього, починаючи від мого вбрання і закінчуючи тим, як я їм і що я їм, а мама мовчала, дбаючи лише про те, щоб той забезпечував мене матеріально. Вітчим часто скаржився на витрати на моє виховання, хоча купував мені не так багато чого. Мої потреби задовольняли здебільшого дядько та бабуся. Бабуся хотіла взяти мене до себе, але мама відмовилася, більше піклуючись про громадську думку, ніж про мій добробут.

У міру дорослішання я ставала все більш впевненою у собі, що призводило до конфліктів із матір’ю. Після закінчення школи я була змушена піти з дому, але бабуся та дядько підтримали мене, фінансуючи мою освіту та допомагаючи знайти роботу. З матір’ю, яка була зайнята своїм чоловіком, я підтримувала мінімальні контакти. Зараз, у 34 роки, маючи сім’ю та успішний бізнес, я продовжую підтримувати свого дядька, вдячна йому за допомогу в моїх минулих труднощах. Я відремонтувала його квартиру, купила йому машину, балую подарунками його дітей, незважаючи на невдоволення моєї матері.

Вона вважає, що я маю допомагати їй і вітчиму, але я відчуваю себе зобов’язаною тому, хто мене підтримав по-справжньому. Моя мама зробила свій вибір, а я роблю свій, віддаючи перевагу тим, хто ніколи не відвертався від мене. Мій дядько залишається для мене найближчою людиною, незважаючи на те, що мама все заперечує. Як Ви вважаєте, невже я неправильно поступаю, і все-таки зв’язок матері та доньки повинен бути на першому місці, хоч би як їх відносини не складалися раніше?