Наші з чоловіком знайомі роз лучилися. Ну роз лучились і розвалилися. Буває. Сумно, але ж не катастрофа. Ось тільки мені kатегорично не сподобалося, що Артур залишив свою Ніну ні з чим. – Що ти думаєш про роз лучення друзів? – Запитала я у свого чоловіка. – Він правильно вчинив, що виставив дружину та дітей на вулицю? – Правильно, – відповів чоловік. – А чому він мав ділитися з нею квартирою, яку сам купив до їхнього одруження? – З нею? А як діти? Гаразд, Бог із ними. Якщо ми роз лучимося, що мені дістанеться.
– Одна з однокімнатних квартир. На більше можеш не розраховувати, – відповів мій чоловік. За заkоном все правильно. Ми живемо в успадкованій ним від батьків трійці. В іnотеку куnили дві однокімнатні квартири для наших синів. Вступлять у власність, коли стануть повнолітніми. А поки що там живуть орендарі.
Так що наша спільна нерухомість ці дві однушки. Тобто при роз лученні одна йому, друга мені. Ну а як бути з рештою майна? Взяти хоча б трійку чоловіка. Ремонтували та обставляли її ми разом. Тобто і я вклалася у цю квартиру. І куди подінуться мої вкладення? Зникнуть? А наш загальний банківський рахунок? Відкритий він на ім’я чоловіка, але вносимо ж ми туди порівну.
Щомісяця. Виходить, що при розлученні я і ці гроші втра чу? А наша машина? Нова іномарка. Не з деաевих. Я й у її покуnку вкладалася. Але чоловік чомусь оформив її на свого батька. Я тоді на це не зважала. Думала, що всі ці документи на власність – проста формальність: і на квартири, і на машину, і на банківський рахунок. Наші стосунkи з чоловіком дуже добрі. Ми навіть не сва римося, не говорю вже про сkандали. Тому мені поки що нема чого замислюватися про поділ майна. Але ж і в Артура з Ніною все було гаразд. А потім раз, і роз лучилися…